Tak jde čas

26.09.2023

Je statisticky dokázáno, že ... 

Ano, statistiku si také vedeme a myslím, že se máme čím pochlubit.

V dnešním blogu se dnes ponoříme do historie návštěvnosti našeho kreativního veletrhu ve Znojmě. Neztrácejte naději, i přes nástrahy v minulosti, jako třeba COVID doby, se můžeme pochlubit stále rostoucí návštěvností. A nyní, pojďme si společně prohlédnout tuhle cestu, kterou jsme prošli.

Naše první kroky na cestě kreativity jsme udělali v roce 2016, kdy jsme uspořádali na jaře první ročník veletrhu. Přiznám se, že to bylo trochu jako vtrhnutí se do neznáma. Ale odvaha a nadšení se vyplatilo. Náš úvodní ročník navštívilo přes 631 návštěvníků. Byli jsme ohromeni, nadšeni a vděčni za takový zájem.

Tento úspěch nás motivoval k tomu, abychom veletrh organizovali 2x do roka a neustále se zlepšovali. A tak se náš výstavní prostor stal domovem pro všechny, kdo měli zájem o kreativitu a umění. Každý ročník přinášel větší počet návštěvníků. Bylo to jako sledovat, jak se malý stromek proměňuje v monumentální strom.

Avšak v roce 2020 nás zastihla pandemie COVID-19 a vše se zastavilo. Naše srdce se stáhla strachem, že náš milovaný veletrh nebude moci pokračovat. Ale uvědomili jsme si, že kreativita a umění jsou nezbytné i v dobách krize, možná právě teď více než kdy jindy. A tak jsme se rozhodli nevzdat se a přizpůsobili jsme se novým podmínkám.

Rok po uzavřeném COVIDOVÉM jarním veletrhu se stalo neuvěřitelná a krásná věc, víc, než dvojnásobná návštěvnost. Byli jsme překvapeni, ohromeni a vděčni za takový zájem. Ukázalo se, že i v dobách krize lidé touží po kreativitě a umění, a my jsme jim mohli nabídnout platformu, kde to mohli najít.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem našim návštěvníkům, vystavovatelům a lektorům, bez kterých by náš veletrh neexistoval. Každá návštěva, každý komentář a každá zpětná vazba nám pomáhají růst a zlepšovat se. Děkujeme, že jste součástí naší cesty.

Takže i přes nástrahy současné doby, máme důvod k optimismu. Návštěvnost našeho kreativního veletrhu se stále zvyšuje a my se nemůžeme dočkat, co přinese budoucnost. Protože jak říká staré přísloví: "Kreativita nikdy nespí." A my se těšíme na další kapitoly naší společné cesty.

Tímto končí naše malá cesta historií návštěvnosti našeho kreativního veletrhu ve Znojmě. Doufáme, že vás to inspirovalo a těšíme se na vaši návštěvu příště!