Čím je KREATIVNÍ ZNOJMO výjimečné?

30.09.2023

Představte si, že jste vstoupili do světa plného barev, fantazie a kreativity, kde je možné dotknout se umění na dosah ruky. Vítejte na veletrhu kreativní Znojmo, místě, kde se kreativita mísí s tradičními řemesly a kde se setkáte s lidmi, pro které je umění způsobem života.

Veletrh kreativní Znojmo je výjimečný svým unikátním konceptem. Nejedná se jen o běžný veletrh, kde si prohlížíte a nakupujete výrobky. Zde se můžete aktivně zapojit do tvůrčího procesu. A právě velké množství dílniček, které veletrh nabízí, je tím, co tento event činí tak jedinečným.

Těchto dílniček je zde jako písku v moři – ať už jste nadšený malíř, keramik, sochař, nebo jen někdo, kdo rád zkouší nové věci, najdete zde něco pro sebe. Každá dílna je vedená odborníkem ve svém oboru, který vám rád předá své znalosti a dovednosti. Můžete se zde naučit vše od malování na sklo, přes výrobu šperků, až po řezbářství.

Ale co by to bylo za veletrh, kdyby zde nebyly soutěže? Veletrh kreativní Znojmo je známý svými soutěžemi, které jsou také jedním z důvodů, proč je tato akce tak oblíbená. Soutěže jsou koncipovány tak, aby do nich mohli vstoupit lidé všech věkových kategorií a dovedností. Ať už jste profesionál, amatér, nebo jen někdo, kdo má rád zábavu, existuje zde soutěž pro vás. A co je na těchto soutěžích nejlepší? Samozřejmě ceny, které jsou pokaždé velmi atraktivní.

Aby toho nebylo málo, od roku 2022 se veletrh kreativní Znojmo koná v nádherném prostředí Louckého kláštera zde. Toto místo dodává veletrhu úplně nový rozměr. Klášter sám o sobě je uměleckým dílem a jeho klidné a inspirativní prostředí je ideálním místem pro setkání kreativních duší. Klášter s atmosférou plnou historie a kultury přidává veletrhu kreativní Znojmo tu pravou atmosféru, která vás vtáhne do světa umění a kreativity.

Veletrh kreativní Znojmo je tedy místem, kde se setkávají lidé s různými zájmy, dovednostmi a názory, kteří zde tvoří jedinečnou atmosféru plnou kreativity, fantazie a radosti z umění. Ať už jste milovník umění, řemeslník, nebo jen někdo, kdo si chce užít zábavu a naučit se něco nového nebo naučit děti něco nového, na veletrhu kreativní Znojmo jste vždy vítáni.